Bezpłatna pomoc psychologiczna

Stowarzyszenie Przyjaciół Dziekanowa  zaprasza dzieci, rodziców, młodzież i dorosłych do skorzystania z bezpłatnej konsultacji  psychologicznej na terenie Dziekanowa Polskiego.

Zdarza się, że na pewnym etapie naszego życia stwierdzamy, że nie potrafimy poradzić sobie z codziennymi  problemami, wydają się nam być nie do pokonania, nic nas nie cieszy, ogarnia nas niemoc i zwątpienie. Negatywne myśli zabijają radość życia, nie potrafimy ułożyć  sobie dobrych relacji z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami. Czujemy się osamotnieni, odrzuceni, niechciani. Wtedy ogarnia nas lęk i zmęczenie.

Jest to moment kiedy potrzebujemy wsparcia innej osoby lub osób. Nie powinno się wtedy zamykać w sobie i alienować od otoczenia. Rozmowa, omówienie problemu, szukanie wyjścia z sytuacji pomoże nam „stanąć na nogi” i przejąć kontrolę nad swoim życiem. Jeśli czujesz się osamotniony, jesteś w trudnej sytuacji, nie potrafisz znaleźć wyjścia zwróć się do specjalisty w sprawie konsultacji psychologicznej.

Ilona Pawluk tel: 601 912 522